0
0 Kč
| Množstevní slevy | ||
|---|---|---|
| od 10 ks | 23,0 Kč | 19,0 Kč |
| od 50 ks | 21,0 Kč | 17,4 Kč |
| 25,0 Kč | |
| 20,7 Kč |
| Kód | 603-322 |
| Záruka | 24 měsíců |
| barva těla | zelená |
| jmenovité napětí (V) | 250V |
| jmenovitý proud (A) | 7A |
| Materiál | PA66 |
| Materiál kontaktu | fosforový bronz |
| počet kontaktů | 2 |
| pohlaví pinu (konektoru) | zásuvka (female) |
| průřez vodiče max.(mm2) | 1,5 |
| průřez vodiče min. (mm2) | 0,5 |
| rozteč kontaktů | 3,5mm |
| Typ konektoru | násuvná svorkovnice |