| 90,0 Kč | |
| 74,4 Kč |
| Kód | 695-012 |
Generátor VN napětí 400kV
Technické parametry:
-vstupní napětí 3–6VDC/3–5A
-výstupní napětí 400kV
-schopnost zapálení oblouku:10–20mm
červený/zelený vodič=napájení. červený = +
Rozměry(délkaxprůměr): 64×25mm
Výrobek není samostatně funkční celek, vyžaduje odbornou montáž.
| Proud (A) | 0 |
| Rozměr X | 64mm |
| Rozměr Y | 25mm |
| Rozměr Z | 25mm |
| Typ | step-up (zvyšující) |
| typ modulu | DC/DC |
| vstupni napětí | 3-6V |
| výkon (W) | 0 |
| výstupní napětí | 400kV |