držák mobilního telefonu do auta na palubní desku SWISSTEN S-GRIP M1

26541.jpg
260 Kč
215 Kč
Skladem
Osobně:
dnes
Přepravní společností:
pozítří
Kód
Záruka24 měsíců
Popis

Spolehlivý univerzální magnetický držák telefonu do auta vhodný pro většinu moderních telefonů. Maximální zatížení držáku až 4 kg. Vhodný k upevnění na čelní sklo anebo na palubní desku. Součástí balení jsou i 4 kovové plíšky se samolepící stranou. Jeden z nich přichyťte na váš mobil a můžete držák začít používat. Kromě držáků a plíšků najdete v balení také speciální 3M podložku zajišťující stabilní uchycení držáku na hrubém povrchu. Telefon přichycený k držáku lze díky pohyblivému kloubu nastavit do jakékoliv polohy v rozmezí 360 °.

Svěřte se do rukou silného magnetu
Hýčkáte si svůj telefon a chcete pro něj jen to nejlepší? Držák smartphonu do auta s přísavkou je tím nejlepším, co mu můžete dopřát. Pevné uchycení jakéhokoliv telefonu nebo tabletu až do hmotnosti 4 kg zajistí extra silný magnet. O jeho nastavení do jakékoliv polohy se potom postará pohyblivý kloub, díky němuž telefon snadno nastavíte na výšku anebo na šířku. Pomocí přísavky držák upevníte na palubní desku nebo na čelní sklo tak, že s ním nehnou ani ty největší terénní nerovnosti. Pro uchycení na hrubším povrchu použijte pod přísavku přiloženou 3M podložku. Zapomeňte na velké a špatně kotvitelné držáky do auta. Swissten S-Grip M1 vám umožní mít váš telefon neustále na očích, aniž by mu hrozilo nebezpečí pádu.

Elegance a spolehlivost
Ve srovnání s jinými typy specializovaných držáků smartphonů do auta, je magnetický držák Swissten možno použít pro jakýkoliv smartphone na trhu. Přitom bude jeho použití stále komfortní a budete se na něj moci v jakémkoliv ohledu spolehnout. Jediným pohledem zjistíte, kdo vám volá nebo píše SMS zprávu, ale také snadno zvládnete kontrolovat navigaci v telefonu.

V balení najdete
Držák do auta na mobilní telefon Swissten S-Grip M1.
2x kovový plíšek kruhového tvaru.
2x kovový plíšek obdélníkového tvaru.
Speciální 3M podložku k usazení držáku na hrubé povrchy.
Klíčové parametry
Univerzální magnetický držák smartphonu do auta vhodný pro většinu modelů.
K uchycení přísavkou na čelní sklo nebo na palubní desku.
Součástí balení 3M podložka pro uchycení držáku na hrubším povrchu.
Držák lze použít v jakémkoliv automobilu.
Přichycení telefonu k držáku prostřednictvím silného magnetu.
Kovové plíšky k nalepení na telefon součástí balení.
Kloub držáku pohyblivý v rozmezí 360 °.
Jednoduchá manipulace i připevnění.
Držák Swissten S-Grip M1 je kompatibilní s těmito značkami telefonů
Samsung
Xiaomi
Apple iPhone
Huawei
Oppo
LG
Honor
Google
Motorola
Nokia
a celou řadou dalších