0
0 Kč
| Množstevní slevy | ||
|---|---|---|
| od 10 ks | 14,0 Kč | 11,6 Kč |
| od 50 ks | 12,0 Kč | 9,92 Kč |
| 16,0 Kč | |
| 13,2 Kč |
| Kód | 603-312 |
| Záruka | 24 měsíců |
| barva těla | zelená |
| jmenovité napětí (V) | 250V |
| jmenovitý proud (A) | 7A |
| Materiál | PA66 |
| Materiál kontaktu | fosforový bronz |
| počet kontaktů | 2 |
| pohlaví pinu (konektoru) | vidlice (male) |
| Provedení konektoru | úhlové |
| rozteč kontaktů | 3,5mm |
| Typ konektoru | násuvná svorkovnice |