0
0 Kč
| 22,0 Kč | |
| 18,2 Kč |
| Kód | 603-306 |
| Záruka | 24 měsíců |
| barva těla | zelená |
| jmenovité napětí (V) | 250V |
| jmenovitý proud (A) | 7A |
| Materiál | PA66 |
| Materiál kontaktu | fosforový bronz |
| počet kontaktů | 6 |
| pohlaví pinu (konektoru) | vidlice (male) |
| Provedení konektoru | přímé |
| rozteč kontaktů | 3,5mm |
| Typ konektoru | násuvná svorkovnice |