0
0 Kč
| Množstevní slevy | ||
|---|---|---|
| od 10 ks | 6,00 Kč | 4,96 Kč |
| 8,00 Kč | |
| 6,61 Kč |
| Kód | 603-202 |
| Záruka | 24 měsíců |
| barva těla | zelená |
| jmenovité napětí (V) | 300V |
| jmenovitý proud (A) | 15A |
| počet kontaktů | 2 |
| pohlaví pinu (konektoru) | vidlice (male) |
| Provedení konektoru | přímé |
| rozteč kontaktů | 5,08mm |
| Typ konektoru | násuvná svorkovnice |