0
0 Kč
| Množstevní slevy | ||
|---|---|---|
| od 10 ks | 18,0 Kč | 14,9 Kč |
| od 50 ks | 14,0 Kč | 11,6 Kč |
| 22,0 Kč | |
| 18,2 Kč |
| Kód | 603-222 |
| Záruka | 24 měsíců |
| barva těla | zelená |
| jmenovité napětí (V) | 300V |
| jmenovitý proud (A) | 15A |
| Materiál | PA66 |
| počet kontaktů | 2 |
| pohlaví pinu (konektoru) | zásuvka (female) |
| rozteč kontaktů | 5,08mm |
| Typ konektoru | násuvná svorkovnice |