0
0 Kč
| Množstevní slevy | ||
|---|---|---|
| od 10 ks | 26,0 Kč | 21,5 Kč |
| od 50 ks | 24,0 Kč | 19,8 Kč |
| 28,0 Kč | |
| 23,1 Kč |
| Kód | 603-224 |
| Záruka | 24 měsíců |
| barva těla | zelená |
| jmenovité napětí (V) | 300V |
| jmenovitý proud (A) | 15A |
| Materiál | PA66 |
| počet kontaktů | 4 |
| pohlaví pinu (konektoru) | zásuvka (female) |
| rozteč kontaktů | 5,08mm |
| Typ konektoru | násuvná svorkovnice |