0
0 Kč
| Množstevní slevy | ||
|---|---|---|
| od 10 ks | 38,0 Kč | 31,4 Kč |
| od 50 ks | 32,0 Kč | 26,4 Kč |
| 42,0 Kč | |
| 34,7 Kč |
| Kód | 603-226 |
| Záruka | 24 měsíců |
| barva těla | zelená |
| jmenovité napětí (V) | 300V |
| jmenovitý proud (A) | 15A |
| Materiál | PA66 |
| počet kontaktů | 6 |
| pohlaví pinu (konektoru) | zásuvka (female) |
| rozteč kontaktů | 5,08mm |
| Typ konektoru | násuvná svorkovnice |